ROGATKA OSIECZNA
ROGATKA OSIECZNAROGATKA OSIECZNAROGATKA OSIECZNAROGATKA OSIECZNAROGATKA OSIECZNA
 • Pensjonat
 • Zdjęcia z Osiecznej
 • Restauracja
 • Pensjonat
 • Restauracja
 • Zdjęcia z Osiecznej
 • Pensjonat
 • Zdjęcia z Osiecznej
 • Restauracja
 • Restauracja Rogatka

  Serdecznie zapraszamy!
  www.Rogatka.leszczynskie.net


Restauracja

Właścicielami restauracji i pensjonatu „Rogatka” są Halina Wels i Angelika Wels-Gorwa. Restauracja została otwarta 26 kwietnia 2003 roku w Osiecznej. Od pobliskiej plaży przy Jeziorze Łoniewskim dzieli ją około 500 m.

Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja Zdjęcie: Restauracja


Restauracja wraz z drink – barem mieści się na parterze, jest pomieszczeniem klimatyzowanym i znajduje się tam około 180 miejsc konsumpcyjnych. Istnieje możliwość podziału sali na mniejsze części (co jest często praktykowane) w przypadku mniejszych przyjęć okolicznościowych takich jak jubileusze, spotkania klasowe czy inne przyjęcia. Lokal jest czynny od godziny 10.00 do 22.00 a w niedzielę od 11.00 do 21.00.

Bogate menu, w którym znaleźć można dania polskiej kuchni, jak również nowości zainspirowane kuchniami zza naszej granicy i przede wszystkim umiejętność przyrządzenia i podania tych smakołyków zachęca do organizowania przyjęć okolicznościowych, bądź do prywatnych wizyt w ciągu tygodnia. W menu często pojawiają się zmiany, ale możemy pochwalić się specjalnościami lokalu, do których należą między innymi:

1.
BEFSZTYK TATARSKI

2.
KEBAB DROBIOWY Z RYŻEM NA OSTRO ORAZ ZESTAWEM SURÓWEK

3.
SCHAB W SOSIE MUSZTARDOWYM LUB CAMEMBERT

4.
PIECZEŃ Z KARKÓWKI W SOSIE PIECZENIOWYM Z KOPYTKAMI I KAPUSTĄ KWASZONĄ ZASMAŻANĄ

5.
PIERŚ Z KACZKI DUSZONA W SOSIE JABŁKOWO-ŚLIWKOWYM Z PYZAMI I MODRĄ KAPUSTĄPolecamy wyśmienite zakąski na zimno i na gorąco:
- sałatki
- grzanki, tosty
- sery faszerowane

Sugerujemy spróbować: zup, naleśników, placków ziemniaczanych, pierogów, makaronów, przeróżnych mięs, ryb, skorzystać z gamy dodatków i koniecznie pamiętać o deserze

Kiedy już przekonają się Państwo jak smaczna jest nasza kuchnia wtedy chętnie
i profesjonalnie zorganizujemy przyjęcia okolicznościowe:

- wesela (apartament dla nowożeńców GRATIS)
- spotkania rodzinne, towarzyskie, biznesowe
- jubileusze
- chrzciny
- komunie
- zjazdy
- stypy

Przystępne, promocyjne ceny dla grup zorganizowanych, obozów, wycieczek...
 

ROGATKA OSIECZNA